Prosím aktualizujte si svůj prohlížeč nebo vyzkoušejte otevřít stránky v jiném prohlížeči.

Vypadá to, že používáte zastaralý prohlížeč. A protože je náš web vystavěn na nejmodernějších technologiích, nemusí vše fungovat, jak má.

Dušičky


Aby byl rodinný hrob na vzpomínkové Dušičky (Památka všech věrných zemřelých, 2. listopadu) v plném lesku, nestačí položit na něj v době svátků dušičkový věnec.
Je nejvyšší čas na obnovu hrobu vašich blízkých!

Nabízíme vám dekorativní drtě a oblázky různých frakcí a barevností, a to jak volně prodejné (do vlastních nádob) nebo pytlované po 25kg balení. Aby drť či oblázky působily na hrobu opravdu dekorativně, počítejte se spotřebou 50-60kg na m2. Dobrým řešením je vysypat drtí jen některé části rovu. Nebojte se i barevných kombinací.

Kompletní nabídku drtí a oblázků včetně cen najdete zde.

Cestičku kolem hrobu nemusíte jen vysypat drtí nebo oblázkem. Velmi pěkně vypadá naše vymývaná dlažba v kombinaci s volně sypanými materiály. Nabízíme dlažby vymývané v povrchu oblázku a barevných drtí, které lze použít přímo i na zakrytí hrobu. Je to velmi dobré a dlouhodobé řešení nejen pro ty, kteří nemají možnost navštěvovat hroby častěji.

Nabídka rozměrů a povrchových úprav vymývané dlažby zde.

Velmi pěkně rov doplní vkusně osázená vázička či truhlík. Jejich vymývaný povrch můžete sjednotit volně sypaným materiálem nebo také barevně kombinovat.

Bohatý výběr vymývaných váz a truhlíků a možnosti jejich povrchových úprav najdete zde.

Ale ať už hrob zdobí prostý kříž či monumentální hrobka, skromná kytička nebo honosné věnce, neměla by v tomto čase nikde chybět zapálená svíčka. Plamen, u kterého se duše zemřelého může ohřát a u kterého my vzpomeneme na naše zesnulé, prostě na dušičky ...

Naše produkty